Rolety kasetowe, gdzie szukać ?

Rolety kasetowe, gdzie szukać ?

Witam. Możecie polecić mi jakieś miejsce, gdzie będę miał duży wybór karniszy Kielce? Niesłychanie przydałyby się namiary.

Modniś

Posty: 17

 
Dzień dobry. W sumie nie wyobrażam sobie ludzi, którzy nie korzystają z karniszy. Przecież to praktyczne rozwiązanie, które pozwala zastosować firankę bądź zasłonę.

Ma walory zarówno estetyczne, jak i może w atrakcyjny sposób uchronić przed nadmiernym oświetleniem, wścibskimi sąsiadami i po prostu nadać charakter pomieszczeniu.

Robuś

Posty: 22

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, iż tylko sprawdzony producent karniszy jest w stanie zagwarantować satysfakcjonującą jakość produktów. Znajomy kupił karnisze z nieco wątpliwego źródła i dzisiaj narzeka, bowiem nie nadają się ona do zupełnie niczego oprócz do wymiany. Należałoby nie powielać takich błędów.

intimiss

Posty: 14

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich także firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, niemniej jednak to Twoja indywidualna decyzja :)

Sklepik

Posty: 23

 
Witam. Długo trwały moje poszukiwania dobrego sklepu, który oferowałby nowoczesne karnisze.

Na szczęście po kilku dniach trafiłem na ofertę http://www.studio-dekor.pl, która w pełni odpowiadała moim potrzebom. Mogłem kupić tam karnisz, który miał pożądaną przeze mnie długość, więc nie wahałem się zbyt długo przed zakupem.

Rodd

Posty: 24

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem nowoczesne karnisze, których są oni posiadaczami. W sumie pasują one do bardzo wielu wnętrz, a podczas remontu chyba także sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

BenK000

Posty: 10

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, niemniej jednak do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie aktualnie podzielam jej zdanie, bowiem bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden korzystny sposób :)

strom

Posty: 14