Tłumaczenie ekspresowe, które polecacie?

Tłumaczenie ekspresowe, które polecacie?

Witam.

Czy znacie jakieś godne polecenia biuro tłumaczeń, któremu mogę powierzyć ważne zlecenie?

jurtus

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że Wasze oczekiwania powinno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z którego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

Matizi91

Posty: 20

 
W moim mieście działają rozmaite biura tłumaczeń. Wybierając jedno z nich kierowałem się przede wszystkim jego renomą. Wszystko sprowadzało się do skonsultowania wyboru ze znajomymi, którzy wcześniej zlecali różnym firmom tłumaczenie dokumentów. Udało mi się skutecznie wybrać i byłem zadowolony :)

ZaNK3R

Posty: 17

 
Trafiałem już na bardzo różne agencje tłumaczeń w Warszawie. Niektóre potrafią w bardziej indywidualny sposób podejść do klienta, natomiast inne nie są w stanie nawet zagwarantować tego, na kiedy zostanie zrealizowane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na czasie i jakości tłumaczenia.

tasdefleja

Posty: 19

 
Nie dziwię się wszystkim Wam, iż macie problemy z tym, aby znaleźć sprawdzone agencje tłumaczeń. Czasem człowiek nie jest w stanie ocenić usług firmy inaczej niż po prostu korzystając ich usług. Wtedy możemy uczyć się na błędach. Trudno powiedzieć, jak nam to wyjdzie.

Sarev22

Posty: 19

 
Agencja tłumaczeń w Warszawie może być w stanie zaproponować Wam przetłumaczenie dokumentów z wielu języków. Byłem niesamowicie zdziwiony, gdy zapoznałem się z ofertą tłumaczeń i odnalazłem tam języki takie jak arabski czy chiński.

Polecam zbadać rekomendacje agencji, zanim podejmiecie z nią współpracę.

bertys

Posty: 21

 
Korzystałem z usług biura tłumaczeń, gdy sprowadzałem do Polski wyspecjalizowany sprzęt. Jasną sprawą, iż musiałem mieć do niego instrukcje w naszym ojczystym języku. Na szczęście skorzystałem z wyceny kilku biur, a jedno z nich zaoferowało mi najniższą cenę i jednocześnie posiadało stosowne rekomendacje od klientów.

piet

Posty: 11

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, ale nie rozczarowałem się, jeżeli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, iż kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

Modniś

Posty: 17

 
Trafiałem już na niezwykle inne agencje tłumaczeń w Warszawie. Poniektóre potrafią w niezwyklej indywidualny sposób podejść do klienta, natomiast inne nie są w stanie nawet zapewnić tego, na kiedy zostanie zrealizowane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na okresie i jakości tłumaczenia.

Puni3k

Posty: 15

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, które sam płaciłem. Było to około 30 zł za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

kadajo

Posty: 25