Fartuchy fryzjerskie, który sklep ?

Fartuchy fryzjerskie, który sklep ?

Pilnie szukam taniej hurtowni fryzjerskiej. Pomóżcie znaleźć jakieś rzeczowe miejsce, gdzie produkty nie mają kiepskiej jakości.

Złoty

Posty: 13

 
Myślałam o zmianie wyposażenia swojego salonu fryzjerskiego tak od a do z. Szukałam taniego miejsca i udało mi się znaleźć tę właśnie hurtownię. Bardzo dobre artykuły fryzjerskie i wysoka jakość. Fryzjerkom odpowiadają.

Bobek1200

Posty: 21

 
Do swojego salonu artykuły fryzjerskie kupiłam w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Okazały się strzałem w dziesiątkę pod każdym względem, zwłaszcza cenowym i jakości. Polecam.

Babeczka

Posty: 8

 
Raz na rok zawsze robię zakupy artykułów fryzjerskich do swojego salonu. Poznałam już dawno tę hurtownię, wobec tego i wam ją polecam. W wielu przypadkach też korzystam z promocyjnych cen. Pożądane byłoby!!!

Babeczka

Posty: 22

 
Mam nadzieję, że i mnie przypadną manekiny sklepowe, jakie zamówiłam w hurtowni. Z opisu i fotografii wyglądają na ok. Jeszcze nigdy nie udało mi się trafić na model, który byłby naprawdę trwały.

Robuś

Posty: 22

 
Raz na rok zawsze robię zakupy artykułów fryzjerskich do swojego salonu. Poznałam już dawno tę hurtownię, dlatego i wam ją polecam. Często też korzystam z promocyjnych cen. Warto!!!

Uleczek4

Posty: 21