kosmetyczka w Krakowie, która firma ?

kosmetyczka w Krakowie, która firma ?

Jaki salon kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie chodzicie? Zależy mi na tym, żeby oferowali mezoterapię bezigłową.

ilor45

Posty: 4

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich na nieszczęście z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

Zlomex

Posty: 23

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

TomekK

Posty: 10

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wówczas, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, albowiem jest fachową osobą, jaka zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, gdyż w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

beata77

Posty: 12

 
Też sporo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niesłychanie dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś doświadczony zabieg na twarz. Efekt jest znakomity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Gruszek2

Posty: 3

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

robson900

Posty: 18

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Madzia

Posty: 10