Elektroniczne delegacje - POMOCY!!

Elektroniczne delegacje - POMOCY!!

Hej. Jak w waszych firmach sprawdzają się elektroniczne wnioski urlopowe?

Pożądane byłoby w nie zainwestować?

Jacuś

Posty: 6

 
Jeżeli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

eloop

Posty: 24

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Choćby zatem, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić należyte dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

@marcelko

Posty: 19

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niezmiernie prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, jakie nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

QQrydza

Posty: 20

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

reserveme

Posty: 24

 
Przy takiej licznej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

VamnHopeHom

Posty: 8

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

hertinho

Posty: 18