Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Na jakim sprzęcie ćwiczycie najczęściej i czy drążek w domu to waszym dobry pomysł, aby rozpocząć przygodę z kalisteniką, ćwiczeniami z masą własnego ciała dla niewtajemniczonych? Dajcie znać, co się u was najlepiej sprawdza.

45-YYY

Posty: 4

 
Możesz poprosić trenera personalnego, żeby ci pomógł zaplanować trening domowy. Wiem, że wiele osób tak teraz podchodzi do sprawy. U mnie karnety bardzo drogie, więc domowa siłownia to jak najbardziej optymalne rozwiązanie.

mniszek56

Posty: 7

 
Technika to zawsze priorytet, a niekoniecznie jakość sprzętu. Musisz najpierw ogarnąć z trenerem personalnym nowy sprzęt. Niektórzy trenerzy wpadają na domowe siłownie bez problemu, nawet pomagają w ich optymalizacji.

Emuuu22

Posty: 5

 
Nie musisz mieć wcale tak dużo miejsca do ćwiczeń. Wystarczy dobre podejście do wyboru sprzętów Zobacz, chociażby gumy treningowe.

dspk666

Posty: 7

 
Mała różnorodność w domowej siłowni to często zaleta, bo masz trwałą progresję. Miesiąc tutaj, miesiąc na zwykłej siłowni poćwiczysz i zauważysz spoko wyniki. Grunt, aby różnicować aktywność.

Alim45

Posty: 15

 
Nie polecam montować drążka na drzwiach, bo wypadnie na 100%, a to grozi kontuzją kręgosłupa i to trwałą. Drążek stacjonarny to znacznie lepsze rozwiązanie, a znajdziesz bez problemu za około 200-300 złotych.

labuh

Posty: 8

 
Podejrzewam, że na pewno akcesoria regulowane ci się przydadzą, niekoniecznie na stałe montowane do ściany. Możesz się jednak nad nimi zastanowić https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Drazki-treningowe-101.htmll, bo wykazują największą wytrzymałość. Oczywiście montaż musisz zrobić po sprawdzeniu warunków lokalowych. Markę k-sport polecam, bo bardzo dobrze robią, nic się nie niszczy, ani nie przesuwa podczas ćwiczeń.

frunet

Posty: 9

 
Ławeczka i jakieś dodatkowe miejsce na ciężary zawsze się sprawdzi. Nie zapomnij też o gumie, żeby nie walić ciężarami po sąsiadach.

Gucio

Posty: 19