jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednak jechać poza miasto? Jak zdobyć ważne informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

Marys56

Posty: 1

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niezwykle dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, natomiast określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

śitowiec4

Posty: 8

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

numiś45

Posty: 16

 
Dla mnie bieganie jest niesłychanie ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niesłychanie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego pożądane byłoby ważne jest, aby zadbać o nie.

alek44

Posty: 3

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, natomiast mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, natomiast i wytrenowania, dlatego warto mnóstwo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

chanok

Posty: 26

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Miki789

Posty: 5

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Wroc45

Posty: 4

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o mnóstwo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, lecz przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt mnóstwo smogu.

Dosti

Posty: 3