Czy znacie dobrą firmę hostingową ?

Czy znacie dobrą firmę hostingową ?

Witam.

Interesuje mnie hosting www, bowiem takowy jest mi konieczny, aby stworzyć swoją pierwszą stronę. Które kryteria powinienem obrać przygotowując się do zakupu hostingu?

VamnHopeHom

Posty: 7

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania dużych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują ogromnego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

QQrydza

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Tani hosting to coś, czego szukałem od kilku tygodni. Miałem do czynienia z kilkoma firmami, w których skorzystałem nawet z okresu testowego, jednakże cały czas mi coś nie pasowało. Okazało się, iż w moim wypadku kluczem do sukcesu jest wygodny panel administracyjny.

Babeczka

Posty: 27

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno był mi potrzebny sprawdzony hosting www i znalazłem go bez problemu, gdy porównałem kilka opinii, wziąłem pod uwagę ranking hostingów i swoje indywidualne preferencje. Każdemu polecam taki sam sposób na dokonanie słusznego wyboru.

Andzia

Posty: 15

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na jakiej należałoby oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP niesłychanie znaczące pliki, które mój usługodawca utracił, bowiem… nie robił kopii zapasowej danych!

zdsakk87

Posty: 21

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Sporo firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem faktycznie zaspokojony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

emkaer

Posty: 20

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a zarówno czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak wykonać!

Kirrin45

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, jakie okazały się naprawdę korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że teraz co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

Wielki Duch

Posty: 18

 
Cześć. Muszę przyznać, iż do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednakże dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, bowiem pożądane byłoby wziąć także pod spostrzeżenie lokalizację serwera, jaka może wpłynąć na szybkie lub niezmiernie wolne wczytywanie się stron internetowych.

Gucio

Posty: 12

 
Witam.

Moje problemy, które stanowił do tej pory hosting www rozwiązały się dopiero wówczas, gdy trafiłem na usługi http://ecohost.pl. Rozwiali oni moje wątpliwości, odpowiedzieli na wszystkie pytania oraz nieco zmodyfikowali ofertę, dzięki czemu stała się ona dla mnie niezmiernie opłacalna.

Polecam z całą pewnością!

Joe

Posty: 30