Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Gdzie waszym zdaniem w Trójmieście warto kupić płytki łazienkowe? Bardzo mi zależy na różnym stylu wykończenia płytek. Szczególnie podobają mi się płytki drewnopochodne, więc w taką kategorię bym celował. Jeżeli macie ciekawe rady dotyczące wykończenia łazienki chętnie przyjmę każdą :) Pozdrawiam serdecznie.

wisła1905

Posty: 7

 
Skup się koniecznie na łączeniach płytek, bo w nich tkwi największy problem, jeżeli chodzi o szczelność.

Babeczka

Posty: 22

 
W sklepie iglazura24.pl brałem przy remoncie wanny wolnostojące u nich, mozaiki do wykończenia łazienki, no i armaturę oraz podstawowe meble łazienkowe. Sprzedawca powiedział, że mają ponad 200 000 rozwiązań. W sklepie internetowym jest tylko część. Najlepiej odwiedzić ich placówkę w Trójmieście lub pogadać po prostu telefonicznie. Do każdego stylu wykończenia łazienki dobiorą ci płytki, a nawet doradzą pod kątem aranżacyjnym. Przy dowolnych zakupach projekt łazienki gratis. To jednak wzbudza dość duże zaufanie.

zimosik6

Posty: 13

 
Wybierz płytki łazienkowe, które przypominają drewniane podłogi. Połączysz idealnie wartość wizualną drewna z zaletami płytek. Jedna z ciekawszych konfiguracji według moich doświadczeń.

Nikiiii

Posty: 17

 
Pamiętaj tylko, że masz płytki posegregowane na ścienne i podłogowe. Nie można ich zamienne traktować, bo posiadają zupełnie inną charakterystykę jakości.

Acclaim

Posty: 16

 
Antypoślizgowość, wytrzymałość i nasiąkliwość to najważniejsze parametry, na których warto się skupić podczas dobierania płytek łazienkowych.

misiu56

Posty: 11

 
Najlepiej idź do sklepu, w którym od razu ci wykonają aranżację łazienki na podstawie konkretnych modeli płytek.

Oct714

Posty: 19

 
Nie zapomnij o elementach wykończeniowych pod płytki. To jednak zwiększy koszt inwestycji. Trzeba bowiem zaopatrzyć się w listwy dekoracyjne i inne dodatki.

audi80

Posty: 10

 
Absolutnie odradzam płytki mocno polerowane, takie niesamowicie gładkie, po których człowiek się po prostu ślizga. Miałem taką łazienkę i musiałem modernizować, bo się nie dało funkcjonować, szczególnie kiedy dzieci się pojawiły.

QQrydza

Posty: 20