nieruchomości Warszawa, poszukuję

nieruchomości Warszawa, poszukuję

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę znaleźć? Polecacie coś?

Elllooo12

Posty: 3

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, niemniej jednak w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić wiele pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na odnalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

D.N.O.

Posty: 13

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę bardzo dużo. Bez względu na to czy ma to być małe czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

mniszek56

Posty: 5

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

wujekB

Posty: 12

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odszukać coś w porządnej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, iż do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była niesłychanie znana.

blain_23

Posty: 24

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje z reguły polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę niesłychanie szybkim żeby można było odszukać tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to wiele czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

Joe

Posty: 6

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak naprawdę szuka. Która lokalizacja, wielkość no i która to ma być cena?

Booss23

Posty: 5

 
Trzeba niezwykle lubić olbrzymie zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

VamnHopeHom

Posty: 3