Woblery rękodzieła, gdzie kupię?

Woblery rękodzieła, gdzie kupię?

Witam.

Mam zamiar spróbować swoich sił w wędkarstwie. Znacie jakiś sklep wędkarski w sieci, sprawdzony?

dziobuś

Posty: 15

 
Odpowiem ci krótko i na temat ze sterem jest tak, że im jest on większy i ustawiony niezwyklej poziomo, tym wobler niżej zanurkuje.

Jeśli masz cel uprawiać spinning lub trolling to szczerze polecam takie woblery ze sterem. Masz SR, DR i SDR w zależności od głębokości nurkowania.

erwin_15

Posty: 20

 
Żeby sklep wędkarski uznać za sprawdzony, sam musisz go sprawdzić. My powiemy jedno, ty drugie. Jeśli jesteś z okolic Gdańska pisz na pw, postaram się odpowiedzieć. Możesz też zerknąć tutaj http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html.

koolorek

Posty: 18

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam dobrej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

kikiriki2k

Posty: 24

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w jakim będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

Sarev22

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o woblery to musisz wiedzieć, co chcesz łowić i gdzie.

Wobki różnią się od siebie i nie ma możliwości korzystania z jednego rodzaju i łowienia na nie wszystkich gatunków. Zdecydowanie robią furorę i są najlepszym rozwiązaniem na nasze wody.

dziubek56

Posty: 20

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

Gumis

Posty: 17

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać dużych pieniędzy.

Myślę, że nawet niewielki gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeśli kupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Zatem przyłączam się do innych, że dobrze byłoby zakupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

980000

Posty: 19

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem mnóstwo dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę swoje woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

david011

Posty: 19

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o fotografie i bliższe informacje na pw. A oprócz pstrągowych które masz jeszcze? Też bym prosił o fotografie. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

Klakierek56

Posty: 23