Producent kory w Bydgoszczy

Producent kory w Bydgoszczy

Pytam odnośnie producenta kory w Bydgoszczy. Kogo polecacie. Może ma ktoś jakieś już sprawdzone miejsce, to czekam i dziękuję.

giurent

Posty: 8

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeśli chodzi o jakość, to jest naprawdę dobra. To kora prosto od producenta, dlatego tym bardziej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

Didolek

Posty: 21

 
No nie niesłychanie bym wierzył w tak dobrą ofertę bez naturalnie jej wcześniejszego sprawdzenia. Już kilka razy polecano mi dobrego producenta kory ogrodowej w hurcie, a później okazało się, iż jednak jakość jest kiepska. Więc jak się nie przekonasz na własnej skórze, to się nie przekonasz.

Mariusz

Posty: 17

 
Jest dobrze :) Tak mogę powiedzieć o ofercie tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Zawsze na czas dowóz, żadnych problemów, kora jest sucha i dobrej jakości. W tym roku nie zamierzam zmieniać dostawcy. Polecam ich, albowiem to doświadczona firma, nie jakiś nowy interes kogoś, kto nie zna się na rzeczy.

Kleooo6

Posty: 8

 
Kiedyś kupowałem korę do ściółkowania po prostu w marketach, ale jest gorszej jakości niż z hurtowni kory ogrodowej. Być może są promocje w marketach, ale ja już w nich nie gustuję. Zależy mi na swoim ogrodzie, a gleba to najważniejsza kwestia przecież. Poza tym jeśli chodzi o korę sosnową to wcale nie wychodzi ona tak drogo.

Wacław

Posty: 20

 
W swoim ogrodzie używam zawsze kory sosnowej. Nie poszukuję tanich propozycji. Mam swojego zaufanego producenta, którego faktycznie warto posiadać, bo jak wiadomo z jakością tego produktu może być różnie.

plusss89

Posty: 20