Pokoje zagadek

Pokoje zagadek

Czytałem o pokoju zagadek, miejscu stworzonym, żeby się z niego wydostać w ciągu jakiegoś tam czasu. Ekstra sprawa. Orientujecie się gdzie u nas coś takiego jest?

wujekB

Posty: 12

 
Wybrałabym się do takiego escape room. Piszecie takie pozytywy, że szkoda byłoby nie skorzystać:)A co najlepiej wybrać na początek?

tefal100

Posty: 30

 
Nie będę ukrywał, iż aby wszystko powiodło się w pokojach zagadek, w których będziecie i żeby się wydostać najważniejsza jest współpraca. Trzeba iść zgraną ekipką, jaka się zna i lubi. W przeciwnym razie trudno o sukces:) A tak ogólnie to szczerze i gorąco polecam.

Mikuśio

Posty: 18

 
Byliśmy ze znajomymi w escape game http://www.openthedoor.net.pl. Dokładnie w gabinecie lekarskim. Było naprawdę mocno. Pamiętajcie, że macie tylko 45 minut na to, by się uwolnić:)

Abaddon616

Posty: 18

 
Nasz gliwicki escape the room proponuje franczyzę. Zastanawiam się czy czasem nie skorzystać. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

Wertastable

Posty: 15

 
Wow, co to jest? Z opisu brzmi fascynująco. Trzeba zgrać znajomych i ruszać do pokoju zagadek Ciekawe czy uda nam się w weekend, podobno sporo chętnych. Świetnie, cieszę się jak dziecko:)

olek66

Posty: 14

 
Na pewno skorzystamy. Czytaliśmy już sporo o escape games i nie mamy zamiaru puścić płazem takiej okazji. Zaraz wchodzimy na stronkę i rezerwujemy pokoje na weekend. Ekstra!!!!!!!

GRUZION5

Posty: 20

 
Szkoda, że escape games są tylko w Gliwicach. Mam nadzieję, że zrobią coś takiego gdzieś bliżej mnie. Jak się czyta opinie to aż się chce tam już być.

Black_Riot

Posty: 10

 
Na pewno skorzystamy. Czytaliśmy już dużo o escape games i nie mamy zamiaru puścić płazem takiej okazji. Zaraz wchodzimy na stronkę i rezerwujemy pokoje na weekend. Ekstra!!!!!!!

Annna1

Posty: 21

 
Słyszałem o escape the room. Można rzeczywiście się wkręcić w takie coś. Koleżanka była, lecz nie w Polsce. Fajnie, że coś takiego i u nas powstało. Trzeba byłoby się wybrać, żeby nie być w tyle.

Darjusa

Posty: 17