Jedzenie ekologiczne w Krakowie gdzie kupię?

Jedzenie ekologiczne w Krakowie gdzie kupię?

Cześć. Czy znacie jakiś sklep ekologiczny w Krakowie, który będzie w stanie zaskoczyć mnie dobrymi cenami?

czesławwww23

Posty: 17

 
Wasze odpowiedzi na tym forum dyskusyjnym odpowiedziały na niezmiernie sporo moich pytań i wątpliwości, które związane były z żywnością ekologiczną w Krakowie.

Trudno mi było wybrać właściwy sklep, niemniej jednak teraz nie mam już w tym problemu.

grall

Posty: 19

 
Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o jedzenie ekologiczne w Krakowie. Najpierw wydawało mi się, że uda mi się samemu dostrzec do dostawców, ale później znalazłem firmę, która posiada w ofercie warzywa oraz owoce od sprawdzonych dostawców.

To mniej zachodu :)

Snice

Posty: 20

 
Wiem, o czym mówicie, jeżeli chodzi o to, jakie korzyści potrafi przynieść sklep ze zdrową żywnością. Na własnym przykładzie przekonałam się, iż zdrowe odżywianie jest kluczowe, gdy chcemy osiągnąć idealne samopoczucie. Pożądane byłoby dopłacić kilka czy kilkanaście zł do zdrowego jedzenia.

derbuś56

Posty: 14

 
Żywność ekologiczna w Krakowie dostępna jest w co najmniej paru sklepach, które miałam okazję odwiedzić. Powiem szczerze, iż nie byłam zachwycona asortymentem sklepów, choć był on przyzwoity.

Nieraz przerażały mnie ceny i różnice pomiędzy tymi sklepami. Należałoby odwiedzić kilka z nich, aby mieć porównanie, gdzie zapłacimy zdecydowanie najmniej.

Krakus

Posty: 23

 
Solidnie po kieszeni każdego miesiąca uderza mnie sklep ze zdrową żywnością w Krakowie. W sumie nie żałuję podjętej decyzji o zdrowym trybie żywienia, bo trzeba być konsekwentnym :) Udało mi się nawet w połączeniu z aktywnością fizyczną zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

michal0120

Posty: 23

 
Jeśli chodzi o produkty ekologiczne to nie wydaje mi się, aby ktoś z Was był w stanie samodzielnie znaleźć dostawców i kupować u nich produkty. Skupiają się oni raczej na większych odbiorcach, którymi są przede wszystkim sklepy. Sklepy ekologiczne w sumie także potrafią zaproponować warzywa czy owoce w stosunkowo atrakcyjnej cenie.

erwin_15

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o ekologiczną żywność w Krakowie to mogę polecić jeden sklep, a mianowicie: http://www.paczkajakuba.pl/naturalne-produkty-ekologiczne/paczki.

Tutaj dokonuję wszystkich swoich zamówień i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, czego nie mogę powiedzieć o innych sklepach. Dostarczają mi żywność terminowo, jest świeża i mega dobra :)

Matizi91

Posty: 25

 
Zgadzam się z Wami, iż ludzie nie zdają sobie sprawy, które środki stosowane są do produkcji naszego jedzenia. Częstokroć na polach uprawnych stosowane są nawozy, jakie niewiele mają wspólnego z naturalnością.

Z tego powodu warto zainwestować w jedzenie ekologiczne w Krakowie.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Niedawno dowiedziałem się, że lokalny sklep ekologiczny w Krakowie oferuje nawet ekologiczne jedzenie dla dzieci. Postanowiłem skorzystać z takiej oferty, a więc całą rodziną przerzucić się na ekologiczną żywność. Mogę pochwalić się, że moje starania zakończyły się sukcesem.

wislaczekkk

Posty: 17