Sklepy z tanimi akcesoriami CNC

Sklepy z tanimi akcesoriami CNC

Konieczne mi są na wczoraj wysokiej klasy elementy budowy napędu łańcuchowego. Najniezwyklej zależy mi na solidnym łańcuchu. Ostatni łańcuch prędko się rozciągnął i aktualnie szukam lepszego dostawcy. Już wolę więcej zapłacić, niż zamówić wietnamski bubel...

akukukuku

Posty: 25

 
Siemka, witam. Co do elektrowrzeciona to wydaje mi się, że fajną ofertę pod tym względem przygotował http://www.ebmia.pl. Kupuję tam systematycznie właśnie tego typu rzeczy i nie narzekam. Mają szeroki wybór i odpowiednie ceny, zwłaszcza jak się porówna z tym co oferują inni dostawcy. Sprawdź sobie zresztą na http://www.ebmia.pl/elektrowrzeciona-elektrowrzeciona-c-68_71.html czy takie modele Cię interesują, czy chodzi Ci o inny typ.

b.one

Posty: 19

 
Hmm, taki, rzeczywiście dobrej klasy, wytrzymały łańcuch to jakiś czas temu faktycznie kupiłem w necie. O ile dobrze pamiętam to był model z normą Europejską ze strony http://www.ebmia.pl/mechanika-naped-lancuchowy-c-196_317.html. Dobrze ich wspominam, moim zdaniem należałoby sprawdzić jak dzisiaj ta oferta wygląda.

Bankowy

Posty: 29

 
Jeśli chodzi o łożysko kulkowe, stożkowe, igiełkowe, baryłkowe i pozostałe typy to dość ciekawie tego typu artykuły wyglądają w sklepie EBMIA. Może słyszałeś o nich? Jeśli nie, to tutaj masz link bezpośrednio do łożysk – http://www.ebmia.pl/mechanika-lozyska-rolki-akcesoriabrtuleje-slizgowe-c-196_140.html. Warta uwagi propozycja moim skromnym zdaniem.

Rodd

Posty: 24

 
Gdzieś czytałem ostatnio podobny wątek na innym forum. To byłeś Ty? :) Albowiem nie wiem, czy znowu odpowiadać:) Lecz dobra, co mi tam...Koło pasowe wyważane TaperBush, koło bez otworu i koło do pasów Micro-V polecam ze sklepu http://www.ebmia.pl/pasy-kola-pasowe-kola-pasow-klinowych-c-196_479_481.html. Pełna obsługa klienta, porady online, sprawna wysyłka. Takich sklepów potrzeba na tym przetrzebionym rynku...

Hej!

Poison76

Posty: 28

 
Witam również.

Sporo zależy od tego jaki dokładnie silnik krokowy Cię interesuje. Ja zamawiałem w zeszłym miesiącu ze strony http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html silnik o dość niskim momencie trzymającym. Taki sprzęt znakomicie mi się sprawdza w dzisiejszym użytku. Nie wiem, jak tam w wypadku pozostałych typów, ale ten jest OK, także polecam.

Grubas

Posty: 19

 
Powiem tak – korzystam teraz z paru dostawców online. Każdy z nich ma swoją specjalizację i lepiej sobie radzi z konkretnymi produktami. Jeżeli chodzi o serwonapęd to już od długiego czasu wybieram sklep EBMIA. To co mi się u nich podoba, do duży asortyment i fajny, sympatyczny kontakt. Dzisiaj z tego co się orientuję to mają w ofercie modele hybrydowe, DC i AC. Zresztą szczegóły są dostępne tutaj – http://www.ebmia.pl/automatyka-serwonapedy-dcbrhbs-hybrydowe-c-197_1216.html. Możesz sobie rzucić okiem, czy cenowo jest okej.

Zlomex

Posty: 23

 
Też by mi się jakaś dobra listwa zębata za nieolbrzymią kasę przydała. Nie za niesłychanie się orientują w tych sklepach, bo z tego co zdążyłem zauważyć, to jest ich mnóstwo. Jedynie dziś, który wybrać? Podłączam się do pytania kolegi – listwa i podwójne koła konieczne!

Pozdrawiam i dzięki za ten wątek:)

cezar

Posty: 23

 
Ulalala...dawno nie kupowałem takich części, zarówno już nie za niesłychanie się orientuję, gdzie dzisiaj pożądane byłoby robić zakupy. Sprawdziłem sklep, u jakiego ostatnio zamawiałem, natomiast było to kilka lat temu i już nie istnieje, zarówno nic nie doradzę.

Pozdrawiam gorąco.

Sarev22

Posty: 19

 
Odszukać sklep z częściami do budowy maszyn, takimi jak chociażby koło łańcuchowe jest bezproblemowo, niemniej jednak znaleźć dobry sklep – to już zmienia postać rzeczy:) Jakoś w zeszłym roku kupowałem koło z piastą, to mi przysłali bez piasty. Dzwoniłem, pisałem, niemniej jednak reakcji zero. Także tak jak mówię – znaleźć dobry sklep to rzeczywiście wyczyn...

jonek91

Posty: 15