Druk wizytówek

Druk wizytówek

Witam, który sposób na druk wizytówek według Was jest najodpowiedniejszy? Nie wiem bowiem, na jaki rodzaj papieru się zdecydować, chodzi mi przede wszystkim o niezniszczalność i długowieczność wizytówek :)

joasia

Posty: 12

 
Z tego co mi wiadomo, to druk wizytówek nie ma jakiś tam ograniczeń ilościowych. Wiadomo jednak, że im mniej zamawiasz, tym więcej musisz za nie zapłacić.

Black_Riot

Posty: 10

 
Od dawna kręciły mnie metody drukarskie. Dzięki stronie http://drukwizytowek.wiescizneta.info.pl dowiedziałem się co to lakier UV i zacząłem stosować go w swoich produkcjach.

Dr-House

Posty: 17

 
Co ciekawe lakier UV możesz zastosować zarówno na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

jpyzio

Posty: 16

 
Dla mnie wizytówki kaszerowane zawsze kojarzyły się z wyższą sferą. Pierwszą tego typu wizytówkę dostałem w stolicy, gdy byłem w cenionym biurze nieruchomości. Aktualnie korzystają z nich najróżniejsze firmy i nie jest to żadnym nietaktem, wręcz przeciwnie, budzi pozytywne wrażenia wśród klientów.

deksta84

Posty: 22

 
Większa część agencji drukarskich na swoich stronach posiada właściwe kalkulatory, które znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, że uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany wcześniej projekt graficzny.

hihihot

Posty: 16