Mp3 na telefon - POMOCY!!

Mp3 na telefon - POMOCY!!

Witam, skąd można ściągnąć darmowe mp3. Nie chodzi mi o jakieś programy itd. ale o jakąś ciekawą stronę, polecacie coś?

Mr Boks

Posty: 16

 
W oparciu o wasze wcześniejsze przemyślenia, przyszła mi myśl by samemu coś takiego zrobić, stworzyć portal z darmowymi mp3:) Albo no ciutkę je wycenić:)

shelby

Posty: 11

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, dlatego polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

żabka45

Posty: 8

 
Nie na wszystkich tych stronach można ściągać mp3 na telefon w postaci całych albumów. Owszem znajdzie się trochę utworów z płytki, lecz nie wszystkie. Wiadomo, że za opłatą to można zdecydowanie więcej ściągnąć i ja właśnie tak robię, jak mam potrzebę.

grall

Posty: 19

 
Też muszę przyłączyć się do osób polecających ten portal. Bardzo fajna stronka z darmową muzyką. Można tu znaleźć całkiem sporo ciekawych i to nowych mp3 na telefon, dlatego warto tam zajrzeć w poszukiwaniu swojej muzyki. Cóż, jak chcemy za darmo, nie pozostaje nam nic innego jak po prostu wciąż szukać i polecać sobie nawzajem.

Anielkka

Posty: 19

 
Ja mam masę mp3 na telefon. I zawsze udaje mi się odszukać coś ciekawego lub to co akurat chcę. Kiedyś się poślizgnąłem, albowiem faktycznie sama rejestracja wiązała się już z tym przychodzeniem smsów specjalnych. Niemniej jednak wybrnąłem z tego i teraz już się nie dam tak wykonać:)

warter88

Posty: 11

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można odnaleźć na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

Acclaim

Posty: 11

 
Ja z reguły zawsze znajdę darmowe mp3, które potrzebuję. Dla chcącego nic trudnego. Jest sporo fajnych portali z muzyką, na których można znaleźć naprawdę bogatą bazę muzyczną i nie trzeba za nic płacić.

Matizi91

Posty: 25

 
No właśnie a jeśli już chodzi o jakość to większość mp3 za darmo pozostawia wiele do życzenia. Chyba już zdążyliście się o tym przekonać? Ja tak, bo akurat nie miałam nigdy okazji znaleźć czegoś super fajnego, co by mnie w końcu zadowoliło. Wszędzie disco itp. utwory.

david011

Posty: 19